logó Kispesti Eötvös József
Általános Iskola

Budapesti


Budapesti versenyek

2017-2018-as tanév

Fővárosi Komplex Vizuális Verseny helyezettek:

Sinka Ábel 2.a
Badits-Nyáradi Gréta 2.a
Fehér Boglárka 5.a
Cservenák Zsófia 5.a
Járóka Róbert 8.b
Felkészítő: Albertné Olasz Júlia

2016-2017-es tanév

Magyar Természettudományi Múzeum: Az év emlőse pályázat különdíja
Bakai Barnabás 2.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Bátaszéki Matemetikaverseny megyei fordulón döntőbe jutott
Rada Boglárka 6.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

Zrínyi matematikaverseny
5. hely Kapitány Zsombor 2.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Kaán Károly természettudományos verseny
10. hely Török Zoltán 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
16. hely Tóth Réka 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Versillusztrációs pályázat
1. hely
Nagy Bianka 4.a osztály
Szabados Noémi 7.b osztály
Csepregi Máté 7.b osztály
Ábrahám Benjamin 1.c osztály
felkészítő: Albertné Olasz Júlia
2. hely Batta Noémi 7.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Rajzverseny
Arany fokozat Batta Noémi,Wetzl Virág 7.b osztály
Ezüst fokozat Tóth Réka 6.a osztály, Nagy Anna 8.b osztály
felkészítő: Albertné Olasz Júlia

2015-2016-os tanév

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2. hely Antalics Zsófia 8.b osztály felkészítő: Neuwirth Éva

Versillusztrációs pályázat
1. hely Szabados Noémi 7.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Kaán Károly természettudományos verseny
1. hely Tóth Réka 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
4. hely Török Zoltán 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
6. hely Bede Zoé 6.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyönygyi

Irodalmi vetélkedő(könyvtár)
1. hely Bánfalvi Réka, Bede Zoé, Danyi Dóra 6.b osztály
3. hely Balatoni Rita,Fehér Brigitta,Szöllősi Lizett 5.b osztály
felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

2014-2015-ös tanév

Komplex rajzverseny
1. hely Varga Emese 8.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Természetudományi verseny
7. hely Muth Olivér, Urbán Kristóf, Bognár Barnabás,Vastag Krisztián csapatban
felkészítő:Oláhné Budaházi Gyöngyi

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny
1. hely Mondok Gyula 5.b osztály, Mészáros Balázs, Kibédi Péter 5.a osztály
felkészítő: Vincze Imréné, Ugróczky Gábor

15. hely Nagy Lolita 2.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
5. hely Mészáros Balázs 5.a osztály felkészítő: Ugróczky Gábor
2. hely Mondok Gyula 5.b osztály felkészítő: Vincze Imréné

Bolyai természettudományi csapatverseny
7. hely Urbán Viktór,Muth Olivér,Bognár Barnabás, Vastag Krisztián 6.a osztály
felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Teleki Pál földrajzverseny
12. hely Balogh Petra 7.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Kaán Károly természet és környezetismereti verseny
6. hely Bede Zoé 5.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
11. hely Urbán Kristóf 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
17. hely Bognár Barnabás 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Tudásbajnokság, természetismeret
3. hely Muth Olivér 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

2013-2014-es tanév

Élen a tanulásban,élen a sportban.
Stefán Bernadett 7.b osztály Fővárosi kitüntetés felkészítő: Tantestület

Budapesti tájékozódási verseny
3. hely Mondok Gyula,Mondok Erzsébet, Mersitz Levente 4.b osztály
felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
5. hely Kovács Dávid 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Bátaszéki Matematikaverseny megyei forduló
Országos döntőbe jutott Mészáros Anna 7.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

Komplex vizuális verseny
1. hely Csonka Dániel 6.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia
3. hely Varga Emese 7.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Varga Tamás matematika verseny megyei forduló
4. hely Mészáros Anna 7.a osztály

Fazekas: Kis Kavics Kupa
1. hely Mészáros Anna 7.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

Megyei matematika verseny
5. hely Rada Boglárka 3.a felkészítő: Móricz Judit

Teleki Pál földrajz-földtan verseny
7. hely Varga Emese 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Rajzverseny "Költészet napja"
2. hely Antalics Zsófia 6.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Kaán Károly Természet és Környezetismereti Verseny
1. hely Urbán Kristóf 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Matematikaverseny
1. hely Mészáros Anna 7.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

Szerző: KEJÁI

Közzétéve: 2018-04-12 08:39:21