logó Mint a fa mely életrevaló, mindenfelé terjeszti ágait,
s éppen ezáltal válik szebbé, s terebélyesebbé, így az ember. Eötvös József

Házi


Házi verseny

2018-2019-es tanév


Iskolai rajzverseny

1. évfolyam:
1. Sinka Álmos Róbert 1.a
2. Losó Georgina 1.b
3. Filimon Zolta Árpád 1.a

2. évfolyam:
1. Tarján Bianka Tamara 2.a
2. Gulyás Hanna 2.a
3. Deutsch Dániel 2.a


3. évfolyam
1. Mai Cat Thuy Tien Anna 3.b
2. Farkas Jázmin Leila 3.b
3. Szányel Gabriella 3.b


4. évfolyam
1. Kapás Tímea Dorka, Szvetkov-Truong Huong Giang 4.a
2. Hujber Benjámin 4.0
3. Németh Lili 4.b




Matematikaverseny

2. évfolyam:

1. Gulyás Hanna, Toma Ádám 2.a
2. Ludvig Kolos 2.c
3. Kismándor Viktor 2. , Németh Benedek 2.b

felkészítő tanárok: Feketéné Kiss Katalin, Lőrincz Péterné, Tóth Andrea


A 4. osztályos iskolai matematika verseny


I. Subicz Áron 4.b
II. Bakai Barnabás 4.a
III. Ignácz Lilianna 4.b
IV. Nguien Thay Minh 4.a
IV. Hujber Benjámn 4.a
V. Tóth Antónia 4.a


Matematika verseny


I. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
Gellén Jázmin 3.b
II. Juhász Kornél 3.a
III. Dinh Quang Phu 3.a
IV. Mideczki Jázmin 3.b
V. Agócs Botond 3.c

felkészítő tanárok: Trembickijné Holéczy Krisztina, Lányiné Szabó Mónika

Helyesírási verseny


I. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
II. Temesvári Zoltán
III. Sinka Fruzsina, Midecki Jázmin, Bihetcz Bálint, Agőcs Botond

Felkészítőtanárok: Lányiné Szabó Mónika, Trembiczkijné Holéczy Krisztina és Kelemen Orsolya

Angol nyelvi verseny

5.o. Alap
1. Pozsár Kitti 5.b 2. Pető Zsolt 5.b 3. Noszek Ajna 5.b

5.o. Emelt
1. Jarolin Vivien 5.a 2. Tóth Csenge 5.a 3. Juhász Janka 5.a 3. Váradi Dorottya 5.b

6.o. Alap
1. Takács Bence 6.b 2. Bottlik Levente 6.c 3. Hortobágyi Csilla 6.b

6.o. Emelt
1. Páczett Pál 6.c 2. Fülöp Anna 6.a 3. Bosnyákovics Milán 6.c

7.o. Alap
1. Kiss Nikol 7.b 2. Chen Zixin 7.a 3. Virág Horatio 7.b

7.o. Emelt
1. Subicz Máté 7.a 2. Baktai Norbert 7.a 3. Zsilinszki Máté 7.b

8.o. Alap
1. Németh Dominik 8.b 2. Szilvási Márk 8.b 3. Szőlősi Zoltán 8.b

8.o. Emelt
1. Mártonyi Pálma 8.a 1. Török Zoltán 8.a 2. Bíró András 8.b 3. Bakai Bianka 8.a 4. Dang Bao Long 8.b
Felkészítőtanárok: Dinyáné Németh Mariann, Borsics Tímea, Tóth-Szabó Klaudia




Költészet napi vers illusztráció pályázat


I. évfolyam:


1. Kolláth Petra 1.a
2. Burger Éda 1.a
3. Pallós Tamás 1.a

II. évfolyam

1. Üveges Thomas 2.c
2. Gulyás Hanna 2.a
3. Blesz Szofia 2.a

III. évfolyam

1. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
2. Orgován Noel 3.b és Kovács Norina 3. c
3. Molnár Linda 3.b

IV. évfolyam

1. Kibédi Anita 4.a
2. Várkonyi Petra 4.a
3. Paulik Veronika 4.b

V. évfolyam

1. Váradi Dorottya 5.b
2. Le Hoang My 5.a és Tóth Csenge 5.a
3. Vastag Cintia 5.b

VI. évfolyam

1. Beloberk Renáta 6.a
2. Mile Bálint 6.b
3. Szabó Brigitta 6.a


VII. évfolyam

1. Káldos Anna 7.a
2. Kiss Vivien 7.a
3. Chen Zixin 7.a


VIII. évfolyam

1. Mile Zsófia 8.a
2. Tóth Réka 8.a
3. Dang Bao Long 8.b




Iskolai mesemondó verseny


1.ÉVFOLYAM

I. Farkas Boglárka 1.a
II. Győrfi Zsófia 1.a
III. Cseh Zoé 1.b

Felkészítőtanárok: Tusch Anita és Keresztesy-Mészáros Hajnalka


2.ÉVFOLYAM

I. Gulyás Hanna 2.a
II. Szalisznyó Szvetlik Simon 2.b
III. Farkas Andor 2.c

Felkészítőtanárok: Feketéné Kiss Katalin, Lőrincz Péterné és Tóth Andrea


3.ÉVFOLYAM

I. Le Huang Quan Dani 3.b
II. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
III. Rózsa Mirella 3.c Takács Zsombor 3.b Bolyki Szabolcs 3.a




4.ÉVFOLYAM

I. Csöme Noel 4.b
II. Boross Petra 4.a
III. Ignácz Lilianna 4.b

Felkészítőtanárok: Dienes Vivien és Móricz Judit



Helyesírási verseny 4. évfolyam:

1. Subicz Áron 4.b
2. Ignácz Liliána 4.b
3. Kapitány Zsombor 4.a
4. Kapás Tímea 4.a
5. Bakai Barnabás 4.a
6. Németh Noémi 4.b

Felkészítő tanárok: Móricz Judit, Dienes Vivien


Ki tud többet Nagy-Britanniáról? Intenetes kvíz a hetedik évfolyam számára

7. osztály emelt óraszámú csoport

1. Földesi Viktória 7.b osztály - 32 pont
1. Káldos Anna 7.a osztály - 32 pont
2. Fazekas István 7.b osztály - 29 pont
2. Kasnyik Kevin 7.b osztály - 29 pont

7. osztály alap óraszámú csoport

1. Kiss Nikol 7.b osztály - 27 pont
1. Wetzl Enikő 7.b osztály - 27 pont
2. Temesi Krisztina 7.b osztály - 26 pont
3. Korbel Fanni 7.a osztály - 25 pont

A maximálisan elérhető pontszám 35 pont volt.

Iskolai felsős rajzverseny

1. hely Le Hoang My 5.a osztály
1. hely Váradi Dorottya 5.b osztály
2. hely Czene Leila 5.b osztály
3. hely Tóth Csenge 5.a osztály

1. hely Beloberk Renáta 6.a osztály
2. hely Jung Zsuzsa 6.c osztály
2. hely Fegyó Fruzsina 6.a osztály
3. hely Nagy Bianka 6.a osztály

Káldos Anna 7.a osztály
Pfendtner Alexa 7.a osztály
Chen Zixin 7.a osztály
Korbel Fanni 7.a osztály
felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Angol Ki Mit Tud?

Alsó tagozat

1. hely 4.a Havanna 100 pont
2. hely 4.a Pluto is her dog 93 pont
3. hely 4.b Yes,yes,yes 87 pont
4. hely 4.a My uncle s hat 77 pont
4. hely 3.a Bingo 77 pont
5. hely 3.c Yes,yes,yes 72 pont

Felső tagozat

1. hely 6.c Chicken Licken 87 pont
2. hely 5.b Believer 85 pont
3. hely 5.b Three little pigs 80 pont
4. hely 5.b We wish you 77 pont 6.a


Teleki Pál Földrajz Verseny iskolai forduló

1. hely Káldos Anna 7.a osztály
2. hely Zsilinszki Máté 7.b osztály
3. hely Baktai Norbert 7.a osztály
felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Kazinczy-verseny iskolai forduló
5-6. évfolyam

1. hely Szabó Renáta 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
1. hely Takács Péter Denton 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Bakonyi Lili 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Valyuch Levente 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Telkes Zoltán 6.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

7-8. évfolyam

1. hely Gothárd Henrietta 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Káldos Anna 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Oláh Evelin 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
2. hely Bíró András 8.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
3. hely Zsilinszki Máté 7.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

HÓDítsd meg a biteket

1. hely Bíró András 8.b osztály
1. hely Kapitány Zsombor 4.a osztály
1. hely Semsei András 5.a osztály
2. hely Farkas Nóra 4.b osztály
2. hely Kádár Gréta 4.a osztály
2. hely Kovács Dávid 7.b osztály
2. hely Szabó Renáta 5.b osztály
3. hely Baktai Norbert 7.a osztály
3. hely Gothárd Henrietta 7.a osztály
3. hely Ignácz Liliána 4.b osztály
3. hely Mártonyi Pálma 8.a osztály
3. hely Kibédi Petra 4.a osztály
3. hely Weisz Gyula 7.a osztály
3. hely Vámosi Bálint 6.b osztály
felkészítő: Mráz Istvánné, Benkő Gyula

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam

1. hely Juhász Janka 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Szabó Renáta 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Bakonyi Lili 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Semsei András 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

6.évfolyam

1. hely Fülöp Anna Csillag 6.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Telkes Zoltán 6.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
3. hely Makó Nóra 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Nagy András 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

7.évfolyam

1. hely Kiss Vivien 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Káldos Anna 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Baktai Norbert 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

8. évfolyam

1. hely Schimdt Bence 8.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
2. hely Bíró Bálint 8.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
2. hely Mártonyi Pálma 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Bakai Bianka 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Ágh Benedek 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette

Versmondó verseny

3.évfolyam

1. hely Török Kolos 3.a osztály felkészítő: Lányiné Szabó Mónika
2. hely Takács Zsombor 3.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Fónagy Jázmin 3.a osztály felkészítő: Lányiné Szabó Mónika
3. hely Le Hoang (Dani) 3.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Különdíj: Rózsa Mirella 3.c osztály felkészítő: Kelemen Orsolya

4.évfolyam
1. hely Csöme Noel 4.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
2. hely Ignáczi Liliána 4.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
3. hely Kapitány Zsombor 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Szavalóverseny

1.évfolyam

1. hely Farkas Boglárka 1.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Bolyki Hunor 1.a osztály felkészítő: Tusch Anita

2.évfolyam

1. hely Kovács Balázs 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné
2. hely Vágó Tekla 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné
3. hely Blesz Szófia 2.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
3. hely Szabó Marcell 2.c osztály felkészítő: Tóth Andrea
3. hely Szalisznyó-Szvetlik Simon 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné

Szépolvasási verseny

2.évfolyam
1. hely Juhász Botond 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné
2. hely Benkő Virág 2.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
3. hely Kalauz Csongor 2.b felkészítő: Lőrincz Péterné

3.évfolyam

1. hely Bata Vilmos 3.c osztály felkészítő: Kelemen Orsolya
2.hely Badits-Nyáradi Gréta 3.a osztály felkészítő: Lányiné Szabó Mónika
3. hely Agócs Botond 3.c osztály felkészítő: Kelemen Orsolya

4. évfolyam

1. hely Kapás Tímea 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit
2.hely Bakai Barnabás 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3.hely Mocsár Milán 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3.hely Németh Lili 4.b osztály felkészítő: Dienes Vivien

2017-2018-as tanév

Arany János és a természet

1. helyezett 6.a osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
2. helyezett 6.b osztály felkészítő: László Enikő
3. helyezett 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
4. helyezett 5.c osztály felkészítő: Benkő Gyula

Kémiaverseny

7. osztály

1. helyezett Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
2. helyezett Tóth Réka 7.a osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
3. helyezett Bíró András 7.b osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
4. helyezett Szöllősi Lizett 7.b osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam

1. hely Beloberk Renáta 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Telkes Zoltán Dániel 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Bagdács Szonja 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Takács Péter 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Szabó Gergő 5.b felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
3. hely Szrenka Márton László 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Weisz Gyula Dániel 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Böröcz Milán Dávid 5.c osztály felkészítő: Neuwirth Éva

6. évfolyam

1. hely Káldos Anna 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Kiss Vivien 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Baktai Norbert 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Szenics Roland 6. b osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Földesi Viktória 6.b osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Zsilinszki Máté 6.b osztály felkészítő: László Enikő

7. évfolyam

1. hely Mártonyi Pálma 7.a osztály felkészítő: László Enikő
2. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: László Enikő
2. hely Bakai Bianka 7.a osztály felkészítő: László Enikő
2. hely Bíró András 7.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
2. hely Schmidt Bence Dániel 7.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
3. hely Tóth Réka 7.a osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Blatnyák Botond 7.a osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Sándor Kiara 7.a osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Takács Benedek 7.a osztály felkészítő: László Enikő

8. évfolyam

1. hely Szűcs Dominika Katalin 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Károlyi Adrienn 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Olasz Eszter 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Köves Auróra 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Tóth Bese 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Bede Zoe 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette

A "Szép Magyar Beszéd" verseny

5-6. évfolyam

1. hely Takács Péter 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Gothárd Henrietta 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Valyuch Levente 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Subicz Máté 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

7-8. évfolyam

1. hely Fodor Vivien 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Bede Zoe 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette
2. hely Szűcs Dominika 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Oláh Evelin 7.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Czakó András 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

Alsós szépolvasási-verseny

2. évfolyam:

1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
2. hely Agócs Botond 2.c osztály felkészítő: Fehér Zsanett
3. hely Hricsovszky Milán 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
3. hely Nagy Izabella 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

3. évfolyam

1. hely Kapás Tímea 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit
2. hely Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
3. hely Németh Lili 3.b osztály felkészítő: Dienes Viven
3. hely Mocsár Milán 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4. évfolyam

1. hely Gyóni Olívér 4.b felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
2. hely Tóth Csenge 4.a felkészítő: Tusch Anita
3. hely Váradi Dorottya 4.c felkészítő: Sipos Ágnes
3. hely Szabó Renáta 4.b felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Szilvási Diandra 4.b felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Angol Ki mit tud?

Alsó tagozat

1. hely 3.a osztály
2. hely Kapitány Zsombor 3.a osztály
3. hely 4.b osztály

Felső tagozat

1. hely Farkas Gergő 7.a osztály
2. hely Páczelt Pál 5.c osztály
3. hely Oláh Evelin 7.a osztály
felkészítő: Dinyáné Németh Mariann

Alsós szavalóverseny

1. évfolyam

1. hely Kovács Balázs Gábriel osztály 1.b felkészítő: Lőrincz Péterné
2. hely Blesz Szofia 1.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
3. hely Mester Tamás Kevin 1.b osztály Lőrincz Péterné

2. évfolyam

1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
2. hely Szatmári Zsófia 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Czinege Panna 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla

3. évfolyam

1. hely Ignácz Lilianna 3.b osztály felkészítő: Dienes Viven
2. hely Boross Petra 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3. hely Kovács Gergő 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien

4.évfolyam

1. hely Ágh Dorottya 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Blatnyák Anna 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
3. hely Bakonyi lili 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
4. hely Pozsár Kitti 4.c osztály felkészítő: Sipos Ágnes

Teleki Pál földrajzverseny

7. évfolyam

1. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia
2. hely Bíró András 7.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
3. hely Ágh Benedek 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

8. évfolyam

1. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
2. hely Köves Auróra 8.a osztály felkészítő Oláhné Budaházi Gyöngyi
3. hely Tarr Levente 8.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Herman Ottó biológiaverseny

1. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
2. hely Oláh Evelin 7.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
3. hely Szöllősi Lizett 7.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Vers és prózamondóverseny
5-6. évfolyam

Próza
1. Barabás Bálint 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. Nagy Vanda 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. Liptai László 5.b osztály: Szabóné Tóth Ildikó

Vers
1. hely Czinege Dóra 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Káldos Anna 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Mondok Erzsébet 6.b felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

Helyesírási verseny

4. évfolyam

1. hely Juhász Janka 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
1. hely Tóth Botond 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Szabó Renáta 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Gyóni Olivér 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Semsei András 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita

Mesemondó verseny

1. évfolyam

1. hely Benkő Virág 1.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
2. hely Cservenák Gergő 1.b osztály felkészítő: Lörincz Péterné
3. Kazinczi Levente 1.c osztály felkészítő: Tóth Andrea

2. évfolyam

1. hely Dani 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
2. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
3. hely Rózsa-Miskei Dávid 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Szatmári Zsófia 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

3. évfolyam

1. hely Ignácz Lili 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
2. hely Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
3. hely Kapás Tímea 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4.évfolyam

1.hely Ágh Dorottya 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
1.hely Szilvási Diandra 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
2.hely Bakonyi Lili 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
3.hely Csatári Petra 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita

Angol nyelvi verseny (alap óraszámú csoportok)

5.osztály

1. hely Liptai László 5.b osztály
2. hely Szrenka Márton 5.a osztály
3. hely Tóth Tamás 5.b osztály

6.osztály

1. hely Chen Zixin 6.a osztály
2. hely Pozsár Roland 6.b osztály
3. hely Csizmarik Viktória 6.a osztály
3. hely Róka Milán 6.a osztály
8.osztály

1. hely Szabó Dóra 8.b osztály
2. hely Danyi Dóra 8.b osztály
2. hely Hoisz Csenge 8.b osztály
2. hely Járóka Róbert 8.b osztály
3. hely Varga Balázs 8.a osztály
felkészítő tanárok: Gonda Andrea, Dinyáné Németh Mariann

Angol nyelvi verseny (Emelt óraszámú csoportok)

5.osztály

1. hely Szabó Valentin 5.a osztály
2. hely Veres Krisztián 5.c osztály
2. hely Páczelt Pál 5.c osztály
2. hely Valyuch Levente 5.a osztály
3. hely Nagy Lolita 5.a osztály
3. hely Makó Nóra 5.a osztály

6. osztály

1. hely Zsilinszki Máté 6.b osztály
2. hely Baktai Norbert 6.a osztály
2. hely Kiss Vivien 6.a osztály
2. hely Ratio Kevin 6.a osztály
2. hely Subicz Máté 6.a osztály
3. hely Kasnyik Kevin 6.b osztály
3. hely Balogh Bálint 6.b osztály

8.osztály

1. hely Bede Zoé 8.b osztály
2. hely Hortobágyi Dávid 8.b osztály
3. hely Károlyi Adrienn 8.a osztály
felkészítő tanárok: Gonda Andrea, Dinyáné Németh Mariann

Internetes Quiz

7. évfolyam

Alap

1. hely Farkas Márk 7.b osztály
2. hely Kele Benjámin 7.a ostály
3. hely Rostás-Farkas György 7.b osztály

Emelt

1. hely Dörgönye Jázmin 7.a osztály
1. hely Mártonyi Pálma 7.a osztály
1. hely Sándor Kiara 7.a osztály
2. hely Bíró András 7.b osztály
2. hely Schmidt Bence 7.b osztály
3. hely Bakai Bianka 7.a osztály

Ökohét rajzverseny

1-2. osztály
1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály
2. hely Vukman Amira 1.b osztály
3. hely Sinka Ábel 2.a osztály

3-4. osztály
1. hely Hujber Benjámin 3.a osztály
2. hely Németh Lili 3.b osztály
3. hely Vastag Cintia 4.b osztály

Komplex verseny 1. évfolyam

1. hely Szabó Marcell 1.c osztály felkészítő:
2. hely Tallián András 1.c osztály felkészítő:
3. hely Üveges Thomas 1.c osztály felkészítő:
4. hely Németh Levente 1.a osztály felkészítő:
5. hely Juhász Botond 1.b osztály felkészítő:
5. hely Mai Phyong Thao Linda 1.a felkészítő:
6. hely Gulyás Hanna 1.a osztály felkészítő:
7. hely Németh Benedek 1.b osztály felkészítő:

Komplex verseny 2. évfolyam

1. hely Nagy Izabella 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
2. hely Badits-Nyárádi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
3. hely Mai Cat Thuy Tien Anna 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Matematika verseny 2.osztály

1. hely Sinka Fruzsina 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
2. hely Mideczki Jázmin 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Gellén Jázmin 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Matematika verseny 3.osztály

1. hely Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
2. hely Bakai Barnabás 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3. hely Kapitány Zsombor 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Matematika verseny 4.osztály

1. hely Semsei András 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Szabó Renáta 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Havasi Eszter 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
4. hely Le Hoang My Mimi 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
5. hely Gyóni Olivér 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
6. hely Szilvási Diandra 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Rajzverseny

5-6. osztály
1. hely Makó Nóra 5.a osztály
2. hely Fehér Boglárka 5.a osztály
3. hely Cservenák Szonja Zsófia 5.a osztály

7-8. osztály
1. hely Olasz Eszter Klára 8.b osztály
2. hely Batta Noémi 8.b osztály
3. hely Wetzl Virág 8.b osztály
Különdíj: Valyuch Levente 5.a osztály

Alsós rajzverseny

1. évfolyam

1. hely Tankó Kiara 1.a osztály
2. hely Gulyás Hanna 1.a osztály
3. hely Toma Ádám 1.a osztály

2. évfolyam

1 .hely Mai Cat Thuy Tien Anna 2.b osztály
1. hely Gellén Jázmin 2.b osztály
2. hely Hortobágyi Honória 2.b ostály
2. hely Badits-Nyarádi Gréta 2.a
3. hely Czinege Panna 2.a osztály
3. hely Sinka Friuzsina 2.b osztály
Különdíj: Nagy Dóra 2.c osztály

3. évfolyam

1. hely Hujber Benjámin 3.a osztály
1. hely Bakai Barnabás 3.a osztály
2. hely Farkas Nóra 3.b osztály
2. hely Németh Lili 3.b osztály

4. évfolyam

1. hely Vastag Cintia 4.b osztály
2. hely Ratiu Alexandra 4.a osztály
2. hely Csatári Petra 4.a osztály
3. hely Jarolin Vivien 4.a osztály

Felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Szerző: KEJÁI

Közzétéve: 2019-06-11 15:43:20

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.