logó Mint a fa mely életrevaló, mindenfelé terjeszti ágait,
s éppen ezáltal válik szebbé, s terebélyesebbé, így az ember. Eötvös József

Hónap legjobb tanulói


Hónap legjobb tanuló

2017-2018-as tanév


Május hónap legjobb tanulói


Alsó Tagozat

1.évfolyam
Kismándor Viktor 1.a osztály
Cservenák Gergő 1.b osztály
Szabó Marcell 1.c osztály

2.évfolyam
Farkas István 2.a osztály
Horváth Jázmin 2.b osztály
Ábrahám Benjámin 2.c osztály

3.évfolyam
Bakai Barnabás 3.a osztály
Subicz Áron 3.b osztály

4.évfolyam
Le Hoang My 4.a osztály
Simonek Noémi 4.b osztály
Lendvai Krisztián 4.c osztály

Felső tagozat
5.évfolyam
Csatári Csilla Panna 5.a osztály
Fónagy Máté 5.b osztály
Kiss Eszter 5.c osztály

6.évfolyam
Subicz Máté 6.a osztály
Kasnyik Kevin 6.b osztály

7.évfolyam
Sándor Kiara 7.a osztály
Bíró András 7.b osztály

8.évfolyam
Köves Auróra 8.a osztály
Danyi Dóra 8.b osztály

Április hónap legjobb tanulói


Alsó tagozat

1. évfolyam
Nagy Lilien Nadin 1.a osztály
Stegmajer Lea 1.b osztály
Halász Nikolett 1.c osztály

2.évfolyam
Sinka Ábel 2.a osztály
Rózsa-Miskei Dávid 2.b osztály
Oláh-Bálint Regina 2.c osztály

3.évfolyam
Hujber Benjámin 3.a osztály
Kiss Gábor 3.b osztály

4.évfolyam
Ágh Dorottya 4.a osztály
Nagy Dávid 4.b osztály
Váradi Dorottya 4.c osztály

Felső tagozat

5.évfolyam
Weisz Gyula 5.a osztály
Barabás Bálint 5.b osztály

6.évfolyam
Baktai Norbert 6.a osztály
Poroszka Zoé 6.b osztály

7.évfolyam
Farkas Gergő 7.a osztály
Balatoni Rita 7.b osztály

8.évfolyam
Szűcs Dominika 8.a osztály
Bánfalvi Réka 8.b osztály

Március hónap legjobb tanulói



Alsó tagozat

1. évfolyam
Mai Phuong Thao 1.a osztály
Csüllög Dániel 1.b osztály
Bobák Liliána 1.c osztály

2.évfolyam
Dinh Quang Phu 2.a osztály
La Hoang Quan 2.b osztály
Triff Opál 2.c osztály

3.évfolyam
Tasák Áron 3.a osztály
Ignácz Lilo 3.b osztály

4.évfolyam
Tóth Botond 4.a osztály
Egerszegi Marci 4.b osztály
László Hanna 4.c osztály

Felső tagozat

5.évfolyam
Nagy Lolita 5.a osztály
Kővári Kincső 5.b osztály
Veres Krisztián 5.c osztály

6.évfolyam
Káldos Anna 6.a osztály
Poroszka Zoé 6.b osztály

7.évfolyam
Bakai Bianka 7.a osztály
Németh Dominik 7.b osztály

8.évfolyam
Tóth Bese 8.a osztály
Hoisz Csenge 8.b osztály

Február hónap legjobb tanulói



Alsó tagozat

1. évfolyam
Gulyás Hanna 1.a osztály
Jaczenkó Marcell 1.b osztály
Borsodi Blanka 1.c osztály

2. évfolyam
Valyuch Ildikó 2.a osztály
Blaszovszky-Ravasz Linda 2.b osztály
Lomen Áron 2.c osztály

3. évfolyam
Boross Petra 3.a osztály
Rafael Brenda 3.b osztály

4. évfolyam
Juhász Janka 4.a osztály
Szabó Renáta 4.b osztály
Huszár Szabolcs 4.c osztály

Felső tagozat

5. évfolyam
Böröcz Milán 5.a osztály
Holdas Roland 5.b osztály
Veres Krisztián 5.c osztály

6. évfolyam
Gothárd Henrietta 6.a osztály
Zsilinszki Máté 6.b osztály

7. évfolyam
Tóth Réka 7.a osztály
Bíró András 7.b osztály

8. osztály
Nádudvari Anna 8.a osztály
Wetzl Virág 8.b osztály

Január hónap legjobb tanulói



Alsó tagozat

1. évfolyam
Czeglédi Sába Leila 1.a osztály
Vágó Tekla Tamara 1.b osztály
Török Péter 1.c osztály

2. évfolyam
Pfendtner Kinga Boglárka 2.a osztály
Fábián Melinda 2.b osztály
Szőke Bálint 2.c osztály

3. évfolyam
Czinege Gergő 3.a osztály
Ignácz Lilianna 3.b osztály

4. évfolyam
Sinka Zsombor 4.a osztály
Szilvási Diandra 4.b osztály
Móré Mónika Anna 4.c osztály

Felső tagozat

5. évfolyam
Valyuch Levente 5.a osztály
Szabó Gergő 5.b osztály
Petrán Attila 5.c osztály

6. évfolyam
Kiss Vivien 6.a osztály
Kovács Dávid 6.a osztály

7. évfolyam
Vágó Zalán 7.a osztály
Szöllősi Lizett 7.b osztály

8. évfolyam
Tarr Levente 8.a osztály
Mondok Gyula 8.b osztály

December hónap legjobb tanulói



Alsó tagozat

1. évfolyam
Fülöp Tímea 1.a osztály
Kovács Balázs 1.b osztály
Szabó Marcell 1.c osztály

2. évfolyam
Temesvári Zoltán 2.a osztály
Nguyen Bao Ngoc (Gyöngyi) 2.b osztály
Agócs Botond 2.c osztály

3. évfolyam
Papp Olivér 3.a osztály
Bencsetler Bálint 3.b osztály

4. évfolyam
Le Hoang My 4.a osztály
Koleszár Balázs 4.b osztály
László Hanna Luca 4.c osztály

Felső Tagozat

5. évfolyam
Makó Nóra 5.a osztály
Telkes Zoltán Dániel 5.b osztály
Kapi Boglárka 5.c osztály

6. évfolyam
Fodor Csaba Artúr 6.a osztály

7. évfolyam
Dang Bao Long 7.b osztály

8. évfolyam
Czakó András 8.a osztály
Batta Noémi 8.b osztály

November hónap legjobb tanulói



Alsó tagozat

1. évfolyam
Blesz Szofia 1.a osztály
Németh Benedek 1.b osztály
Binh Thao My (Vivien) 1.c osztály

2. évfolyam
Czinege Panna 2.a osztály
Kis-Steinbach Lea 2.b osztály
Ráduly Noel 2.c osztály

3. évfolyam
Kapitány Zsombor 3.a osztály
Kovács Gergő 3.b osztály

4. évfolyam
Tóth Nóra 4.a ostály
Vastag Cintia 4.b osztály
Váradi Dorottya 4.c osztály

Felső tagozat

5. évfolyam
Takács Péter 5.a osztály
Czinege Dóra 5.b osztály
Kapi Boglárka 5.c osztály

6. évfolyam
Baktai Norbert 6.a osztály
Kovács Dávid 6.b osztály

7. évfolyam
Majercsik Bence 7.a osztály
Bíró András 7.b osztály

8. évfolyam
Károlyi Adrienn 8.a osztály
Bede Zoé 8.b osztály

Október hónap legjobb tanulói



Alsó tagozat

1. évfolyam
Benkő Virág 1.a osztály
Vállaji Violetta 1.b osztály
Tallián András 1.c osztály

2. évfolyam
Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály
Molnár Linda 2.b osztály
Nagy Dóra 2.c osztály

3. évfolyam
Kapi Gergő Zsombor 3.a osztály
Tatár Kira 3.b osztály

4. évfolyam
Várkonyi Zita 4.a osztály
Barabás Laura Amanda 4.b osztály
Károlyi Barbara 4.c osztály

Felső tagozat

5. évfolyam
Bagdács Szonja 5.a osztály
Mile Bálint 5.b osztály
Jung Anna Zsuzsanna 5.c osztály

6. évfolyam
Gothárd Henrietta 6.a osztály
Balogh Bálint János 6.b osztály

7. évfolyam
Oláh Evelin 7.a osztály
Szilvási Márk 7.b osztály

8. évfolyam
Köves Auróra 8.a osztály
Mersitz Levente Krisztián 8.b osztály

Szeptember hónap legjobb tanulói



Alsó tagozat

1. évfolyam
Horváth Réka 1.a osztály
Lukács Ilona 1.b osztály
Ludvig Kolos 1.c osztály

2. évfolyam
Juhász Kornél 2.a osztály
Bereczki Benedek Dávid 2.b osztály
Agócs Botond 2.c osztály

3. évfolyam
Kibédi Anna 3.a osztály
Balogh Imre 3.b osztály

4. osztály
Csatári Petra 4.a osztály
Szabó Renáta 4.b osztály
Pozsár Kitti 4.c osztály

Felső Tagozat

5. évfolyam
Török Tamás 5.a osztály
Iljev Péter 5.b osztály
Petrán Attila 5.c osztály

6. évfolyam
Káldos Anna 6.a osztály
Bodnár Boglárka 6.b osztály

7. évfolyam
Török Zoltán 7.a osztály
Nyitrai Vivien 7.b osztály

8. évfolyam
Vékony Bálint 8.a osztály
Szabó Dóra 8.b osztály

Szerző: KEJÁI

Közzétéve: 2018-06-20 08:52:17