logó Mint a fa mely életrevaló, mindenfelé terjeszti ágait,
s éppen ezáltal válik szebbé, s terebélyesebbé, így az ember. Eötvös József

Kerületi


Kerületi versenyek

2017-2018-as tanév

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny (96 induló csapat)

22. hely 4.b csapata Szilvási Diandra, Szabó Renáta Gyóni Olivér
felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Versmondóverseny

1. évfolyam:
Arany fokozat Blesz Szofia 1.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
Bronz fokozat Kovács Balázs 1.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné

2. évfolyam:
Ezüst fokozat Szatmári Zsófia 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
Bronz fokozat Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla

3. évfolyam:
Ezüst fokozat Ignácz Liliána 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
Bronz fokozat Boros Petra 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4. évfolyam
Ezüst fokozat Blatnyák Anna 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
Ezüst fokozat Ágh Dorottya 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita

Szépolvasó-verseny

2.évfolyam
Arany fokozat Agócs Botond 2.c osztály felkészítő: Fehér Zsanett
Ezüst fokozat Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla

3.évfolyam
Ezüst fokozat Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
Ezüst fokozat Kapás Tímea 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4.évfolyam
Ezüst fokozat Szilvási Diandra 4.b osztály,
Bronz fokozat Gyóni Olivér 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Teleki Pál földrajzverseny

1. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Oláhné B. Gyöngyi

5. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Történelemverseny

48-as szabadságharc

1. hely Török Zoltán, Ágh Benedek, Zsikó Barnabás 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Ókori Kelet

4. hely Nagy Lolita, Nagy Vanda, Walyuch Levente 5.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Herman Ottó biológiaverseny

1. hely Török Zoltán 7.a felkészítő: Oláhné B. Gyöngyi

Szemiramisz függőkertje rajzpályázat

Felső tagozat

2. hely Csatári Csilla Panna 5.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia
3. hely Bodnár Boglárka 6.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia
Különdíj: Nyiszter Benjámin 5.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

"Kincseink" - Diákkonferencia a kortárs ifjúsági irodalomról
Prezentációt tartottak:
Mile Bálint 5.b osztály "Kedvencem, Nógrádi Gábor"
Tóth Réka Lili 7.a osztály " Fantasy a könyvespolcomon"
felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

Vers- és prózamondóverseny
3. hely Barabás Bálint 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
4. hely Czinege Panna 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó



Kaán Károly Természetismereti verseny

5. évfolyam
1. hely Valyuch Levente 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
3. hely Nagy Lolita 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi



6. évfolyam
3. hely Káldos Anna 6.osztály felkészítő tanár: Csitáry Pocskay Andrea
4. hely Baktai Norbert 6.osztály felkészítő tanár: Csitáry Pocskay Andrea
6. hely Gothárd Henrietta 6.a osztály felkészítő tanár: Csitáry Pocskay Andrea



Angol Komplex Verseny

5. osztály tagozat 4. hely Páczelt Pál 5.c osztály
6. osztály tagozat 3. hely Baktai Norbert 6.a osztály
6. osztály tagozat 4. hely Zsilinszki Máté 6.b osztály
7. osztály tagozat 3. hely Török Zoltán 7.a osztály
8. osztály tagozat 7. hely Károlyi Adrienn 8.a osztály
8. osztály tagozat 8. hely Bede Zoé 8.b osztály
8. osztály alap 9. hely Szabó Dóra 8.b osztály

Angol Komplexverseny

3.hely Baktai Norbert 6.a osztály felkészítő: Gonda Andrea
3.hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Dinyáné Németh Mariann

A KIFÖ által kiírt pályázat díjazottjai:

1. hely Kovács Levente, Bencsetler Máté, Fazekas Dominik, Tóth Tamás 5.b osztály
Különdíj: Fónagy Máté, Holdas Roland, Vámosi Bálint, Iljev Péter 5.b osztály
Felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

"Olvasni jó!" olvasást népszerűsítő versenysorozaton a Kispesti Eötvös József Általános Iskola csapata 3. helyezést ért el. Felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

Hevesy György kerületi kémiaverseny

7-8. évfolyam
2.hely Szűcs Dominika 8.a osztály Felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
3.hely Mondok Gyula 8.b osztály Felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea

Kisplasztikaverseny

1.hely Komcsák Máté 8.b osztály Felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Komplex vizuális verseny

3.hely Nyiszter Benjámin 5.a osztály Felkészítő: Albertné Olasz Júlia
Különdíj: Batta Noémi 8.b osztály Felkészítő: Albertné Olasz Júlia
Különdíj: Káldos Anna 6.a osztály Felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Szent László történelemverseny

5.hely Káldos Anna, Gothárd Henrietta, Baktai Norbert 6.a osztály Felkészítő: Ladányi Szilvia

Mesemondóverseny 1-4. évfolyam

Aranyfokozat Ágh Dorottya 4.a osztály Felkészítő: Tusch Anita

Matematika verseny

Egyéni 2.hely Szabó Renáta 4.b osztály Felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Csapat 3.hely Szabó Renáta, Havasi Eszter 4.b osztáy, Semsei András 4.a osztály
Felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka, Tusch Anita

Matematika verseny

4.hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Zimmermann Péter

Alsós rajzpályázat

2.hely Hujber Benjámin 3.a osztály Felkészítő: Albertné Olasz júlia

Szerző: KEJÁI

Közzétéve: 2018-06-06 10:17:12