logó Kispesti Eötvös József
Általános Iskola

Kerületi


Kerületi versenyek

2017-2018-as tanév

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny (96 induló csapat)

22. hely 4.b csapata Szilvási Diandra, Szabó Renáta Gyóni Olivér
felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Versmondóverseny

1. évfolyam:
Arany fokozat Blesz Szofia 1.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
Bronz fokozat Kovács Balázs 1.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné

2. évfolyam:
Ezüst fokozat Szatmári Zsófia 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
Bronz fokozat Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla

3. évfolyam:
Ezüst fokozat Ignácz Liliána 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
Bronz fokozat Boros Petra 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4. évfolyam
Ezüst fokozat Blatnyák Anna 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
Ezüst fokozat Ágh Dorottya 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita

Szépolvasó-verseny

2.évfolyam
Arany fokozat Agócs Botond 2.c osztály felkészítő: Fehér Zsanett
Ezüst fokozat Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murány Lilla

3.évfolyam
Ezüst fokozat Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
Ezüst fokozat Kapás Tímea 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4.évfolyam
Ezüst fokozat Szilvási Diandra 4.b osztály,
Bronz fokozat Gyóni Olivér 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Teleki Pál földrajzverseny

1. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Oláhné B. Gyöngyi

5. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Történelemverseny

48-as szabadságharc

1. hely Török Zoltán, Ágh Benedek, Zsikó Barnabás 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Ókori Kelet

4. hely Nagy Lolita, Nagy Vanda, Walyuch Levente 5.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Herman Ottó biológiaverseny

1. hely Török Zoltán 7.a felkészítő: Oláhné B. Gyöngyi

Szemiramisz függőkertje rajzpályázat

Felső tagozat

2. hely Csatári Csilla Panna 5.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia
3. hely Bodnár Boglárka 6.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia
Különdíj: Nyiszter Benjámin 5.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

"Kincseink" - Diákkonferencia a kortárs ifjúsági irodalomról
Prezentációt tartottak:
Mile bálint 5.b osztály "Kedvencem, Nógrádi Gábor"
Tóth Réka Lili 7.a osztály " Fantasy a könyvespolcomon"
felkészítő: Szabó Tóth Ildikó

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-02-19 09:33:36