logó Mint a fa mely életrevaló, mindenfelé terjeszti ágait,
s éppen ezáltal válik szebbé, s terebélyesebbé, így az ember. Eötvös József

Sporteredmények


Sporteredmények

2017-2018-as tanév
Diákolimpia

Váltófutás

1 korcsoport
1. hely Tóth Bendegúz, Török Kolos, Mocsár Milán, Dinh Quang Pho

2. korcsoport
2. hely Schön Botond, Holdas Roland, Temesi Dominik, Pető Zsolt

4. korcsoport
1. hely Csepregi Máté, Majercsik Bence, Czakó András, Szrenka Tamás

Nap-váltó

1. korcsoport
2. hely Tatár Kira, Nagy Izabella, Sinka Fruzsina, Kis Steinbach Lea

2. korcsoport
2. hely Gulyás Dorina, Ratiu Alexa, Noszek Ajna, Holtspack Dorottya, Blatnyák Anna

Vegyes váltó
2. hely Majercsik Bence, Tóth Bendegúz, Garai Gergő, Bencsetler Máté

Fitnesz-eredmények

2017.09.30. Fitness World Contest Graz
1. hely Blatnyák Anna 4.a osztály
5. hely Gothárd Henrietta 6.a osztály

2017.10.14. Children Fitness European Championships Budapest
5. hely Blatnyák Anna 4.a osztály
6. hely Gulyás Dorina 4.a osztály

2017.10.21 European Dance Championships Róma
2. hely Blatnyák Anna 4.a osztály

2017.10.21 IFBB Fitness Magyar Kupa Tiszaújváros
4. hely Gulyás Dorina 4.a osztály
6. hely (B kat.) Gothárd Henrietta

2017.11.11. Ritmuscsapatok Országos Bajnoksága Budapest
1. hely Blatnyák Anna 4.a osztály
4. hely (B kat.) Várkonyi Zita 4.a osztály
4. hely (B kat) Nagy Lolita 5.a osztály

Országos pontszerző versenyben
1. hely Blatnyák Anna 4.a osztály 3. hely (B kat.) Várkonyi Zita 4.a osztály

2017.11.18. MTMSZ Őszi Kupa Budapest
2. hely Gulyás Dorina 4.a osztály
1. hely Blatnyák Anna - Gulyás Dorina duó 4.a osztály
csapatverseny
1. hely Blatnyák Anna - Gulyás Dorina 4.a osztály

2017.11.25. Tánccsillagok Gálája
Legjobb koreográfia díja: Blatnyák Anna és Gulyás Dorina

2017.12.17. Winter Kids Fitness European Open Zágráb
1. hely Blatnyák Anna 4.a osztály
1. hely Gulyás Dorina 4.a osztály
1. hely Blatnyák Anna - Gulyás Dorina duó

Kosárlabda

Kerületi Diákolimpia

5-6. osztályos leány
1. hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Bagdács Szonja, Beloberk Renáta, Cservenák Zsófia 5.a osztály, Káldoa Anna, Kiss Vivien, Pfendtner Alexa, Temesi Krisztina, Földesi Viktória 6.a osztály

5-6. osztályos fiúk
3. hely Kispesti Eötvös Általános Iskola
Róka Milán, Garai Gergely, Szentmiklósi Krisztián, Masoud Gábor, Ratiu Kevin,Basa Dániel, Nagy György 6.a osztály, Kovács Dávid, Pozsár Roland 6.b osztály

1. hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola
7-8. osztály fiúk
Török Zoltán, Blatnyák Botond, Ágh Benedek 7.a osztály, Schmidt Bence 7.b osztály, Cserkész Márk, Varga Balázs 8.a osztály, Fábián Richárd, Csepregi Máté, Mersitz Levente, Szrenka Tamás 8.b osztály
felkészítő: Jávor Péter

Sakk

Sakk Diákolimpia
Kerületi bajnok és budapesti 11. helyezett: Weisz Gyula 5.a osztály felkészítő: Jávor Péter

Budapest Sakk Bajnokság
5. hely Hujber Benjámin 3.a osztály felkészítő: Jávor Péter

Asztalitenisz kerületi verseny és kerületi diákolimpia
1. hely Zsikó Barnabás 7.a osztály

Kerületi mezei futóverseny

2. korcsoportos fiúk 1200 méter
1.hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Bencsetler Máté 5.b, Temesi Dominik 4.a, Csabai László 4.a, Iljev Péter 5.b, Holdas Roland 5.b, Mile Bálint 5.b osztály

3. korcsoportos lány
3.hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Bagdács Szonja, Nagy Vanda, csatári Panna, Makó Nóra, Nagy Bianka 5.a osztály

Egyéni
1. hely Bencsetler Máté 5.b osztály

4. korcsoport lány 1500 méter
Egyéni
3. hely Fodor Vivien 8.a osztály

Kerületi mezei futóverseny
4.hely Nagy Vanda 5.a osztály
4.hely Blatnyák Anna 4.a osztály

Atlétika többpróba

2.korcsoport lány
3.hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Blatnyák Anna, Gulyás Dorina, Várkonyi Zita, Holtzspach Dorottya. Ágh Dorottya, Noszek Ajna 4.a osztály

Egyéni
3.hely Blatnyák Anna
2.hely Blatnyák Anna távolugrás 4.a osztály
1.hely Bencsetler Máté 5.b osztály
3.hely Csabai László 4.a osztály

2.korcsoport fiúk
1.hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola Bencsetler Máté 5.b, Csabai László 4.a, Temesi Dominik 4.a, Iljev Péter 5.b, Holdas Roland 5.b, Schön Botond 3.b

60 méter
3.hely Rózsa-Miskei Zoltán
Diákolimpia kosárlabda
5-6. évfolyam lány

1.hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Beloberk Renáta, Bagdács Szonja, Cservenák Szonja, Pfendtner Alexa, Kiss Vivien,
Földesi Viktória, Temesi Krisztina, Káldos Anna

5-6. évfolyam fiúk

3.hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Masoud Gábor,Nagy György, Pozsár Roland, Ratiu Kevin, Garai Gergely, Szentmiklósi Krisztián, Basa Dániel, Kovács Dávid, Rafael Erik, Róka Milán

Budapesti diákolimpia labdarúgás

1-2. évfolyam
budapesti 4-6.hely, kerületi bajnok: Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Megyeri Alex, Jaczenkó Maecell, Bakó Barna, Bolyki Szabolcs, Csabai Péter, Dinh Quang Phu Péter, Farkas István, Szép Joel, Kramli Márton, Tóth Bendegúz, Török Kolos, Biherecz Bálint, Kocsis Botond, Takács Zsombor,Agócs Botond, Le Hoang Quan Dani, Ábrahám Benjámin

Asztalitenisz Tavasz kupa
1.hely Fodor Csaba Artúr 6.a osztály

VIII. Bognár Imre Nemzetközi asztalitenisz emlékverseny
3.hely Fodor Csaba Artúr 6.a osztály

Asztalitenisz kerületi diákolimpia

1.hely Fodor Csaba 6.a osztály
1.hely Zsikó Barnabás 7.a osztály

2018. tavasz kupa asztalitenisz verseny

3-4. osztály
1. hely Bodnár Attila 3.a osztály

7-8. osztály
1. hely Zsikó Barnabás 7.a osztály

2017-2018-as BLSZ U-14-es 3.korcsoportos nagypályás labdarúgó bajnokság
1.hely Mondok Gyula 8.b, Tóth Bese 8.a, Varga László 7.a, Vágó Zalán 7.a, Rafael Erik 6.a, Szentmiklósi Krisztián 6.a, Róka Milán 6.a osztály

Labdarúgás 4.korcsoport
2.hely Kispesti Eötvös József Általános Iskola Mersitz Levente 8.b, Török Zoltán 7.a, Czakó András 8.a, Mondok Gyula 8.b, Garai Gergely 6.a, Csepregi Zsolt 8.b, Szrenka Tamás 8.b, Pálfi Attila 8.b, Rafael Erik 6.a osztály

ESDU világbajnokság - Hovátország
3.hely egyéni Blatnyák Anna 4.a osztály
2.hely trió Blatnyák Anna 4.a osztály
3.hely egyéni Gulyás Dorina 4.a osztály
2.hely trió Gulyás Dorina 4.a osztály

IFBB Fitnness Magyar bajnokság
3.hely egyéni Blatnyák Anna 4. a osztály
3.hely egyéni Gulyás Dorina 4.a osztály

Dance European Championships - Zágráb
1.hely Blatnyák-Gulyás duó 4.a osztály
1.hely csapatban Blatnyák Anna és Gulyás Dorina 4.a osztály
4.hely egyéni Gulyás Dorina 4.a osztály

Kinder Tojás Fesztivál KMO
1.hely csapatban Blatnyák Anna és Gulyás Dorina
2.hely Várkonyi Zita 4.a osztály
2.hely csapatban Wetzl Virág 8.b és Gothárd Henrietta 6.a

MTMSZ Akrobatikus tánc OB
1.hely egyéni Blatnyák Anna 4.a osztály
1.hely csapatban Blatnyák Anna 4.a osztály
2.hely egyéni Gulyás Dorina 4.a osztály
1.hely csapatban Gulyás Dorina 4.a osztály
4.hely egyéni Várkonyi Zita 4.a osztály
6.hely egyéni Várkonyi Petra 3.a osztály
3.hely egyéni Vágó Tekla 1.b osztály
3.hely csapatban Wetzl Virág 8.b, Gothárd Henrietta 6.a osztály

Ritmuscsapatok Országos Táncversenye
1.hely egyéni Blatnyák Anna 4.a osztály
1.hely duó Blatnyák Anna 4.a osztály
3.hely egyéni Gulyás Dorina 4.a osztály
5.hely egyéni Várkonyi Zita 4.a osztály
2.hely egyéni Gothárd Henrietta 6.a osztály
3.hely egyéni Várkonyi Petra 3.b osztály
3.hely egyéni Vágó Tekla 1.b osztály
3.hely csapatban Kis-Steinbach Lea 2.b, Szitás Lara 2.a, Badits-Nyáradi Gréta 2.a, Vágó Tekla 1.b

ESDU Hungary Nagykanizsa
1.hely egyéni,duó,csapatban Blatnyák Anna 4.a osztály
1.hely duó,csapatban Gulyás Dorina 4.a osztály

Szerző: KEJÁI

Közzétéve: 2018-06-06 15:35:31